Księga gości

ks. Paweł Stec, Acolla (Peru)
“Siołkowa to piękna malownicza wieś. Pomimo upływu czasu i wielu zmian społecznych wciąż są ludzie, którzy podtrzymują i pielęgnują dawne tradycje i bogaty folklor… Ważne jest, aby nie zagubić naszych korzeni i kultury, tych naszych swojskich klimatów.”

 

 

Stanisław Jarząb, Siołkowa
“Mieszkam w tej uroczej miejscowości od 7 lat i nie zamienił bym tego miejsca na żadne inne.Moja Żona… no tak poznaliśmy się tutaj. Tak wszystko się tu zaczęło i trwa dalej i niech trwa wiecznie. To miejsce ma swój urok i niech takim pozostanie 😊 Ave 👊

 

ks. Jacek Soprych, Tarnów
“Siołkowa to słowo, które przywołuje moje piękne wspomnienia. Poznałem “Ją” 10 lat temu i wpisała się w serce na zawsze 😉 Pozdrawiam Wszystkich Mieszkańców i dziękuję za każde dobre słowo i gest kiedy się pojawiam:) Niech Pan Bóg błogosławi!”

 

Krzysztof Bochenek, Siołkowa
“Jestem Krzysiu i moim zdaniem Siołkowa to Najwspanialsza Miejscowość we Wszechświecie. Oczywiście z przymrużeniem oka 😉
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że wszystkie projekty, których się podejmujemy zaczną wydawać plon już za 10-15 lat ;)”

 

 

Joe Wastag, Michigan
“Siołkowa,,, za górą, tak pamiętam, też się mówiło,,,, wspomnienia,,,,, moje dziecinne lata, mimo upływu tyle czasu wciąż je pamiętam,  ta mała kapliczka gdzie moja babcia spędzała wiele godzin, strumyk grodna gdzie na słoik łowiło się rybki,   i te wspaniałe widoki, ten zapach,  krajobrazy, które pozostaną w sercu na zawsze.”

 

Jeśli łączą Cię z Siołkową miłe wspomnienia, tęsknisz za swoimi rodzinnymi stronami lub po prostu dobrze się tu czujesz napisz do nas na siolkowa@siolkowa.pl!