Paweł Stec, Siołkowa

„Siołkowa to piękna malownicza wieś. Pomimo upływu czasu i wielu zmian społecznych wciąż są ludzie, którzy podtrzymują i pielęgnują dawne tradycje i bogaty folklor… Ważne jest, aby nie zagubić naszych korzeni i kultury, tych naszych swojskich klimatów.”

Stanisław Jarząb, Siołkowa

„Mieszkam w tej uroczej miejscowości od 7 lat i nie zamienił bym tego miejsca na żadne inne.Moja Żona… no tak poznaliśmy się tutaj. Tak wszystko się tu zaczęło i trwa dalej i niech trwa wiecznie. To miejsce ma swój urok i niech takim pozostanie 😊 Ave 👊

Zapisz się i Ty!

„Jeśli łączą Cię z Siołkową miłe wspomnienia, tęsknisz za swoimi rodzinnymi stronami lub po prostu dobrze się tu czujesz zapisz to w naszej księdze Gości!”

Krzysztof Bochenek, Siołkowa

„Jestem Krzysiu i moim zdaniem Siołkowa to Najwspanialsza Miejscowość we Wszechświecie. Oczywiście z przymrużeniem oka 😉
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że wszystkie projekty, których się podejmujemy zaczną wydawać plon już za 10-15 lat ;)”

Joe Wastag, Michigan

„Siołkowa,,, za górą, tak pamiętam, też się mówiło,,,, wspomnienia,,,,, moje dziecinne lata, mimo upływu tyle czasu wciąż je pamiętam,  ta mała kapliczka gdzie moja babcia spędzała wiele godzin, strumyk grodna gdzie na słoik łowiło się rybki,   i te wspaniałe widoki, ten zapach,  krajobrazy, które pozostaną w sercu na zawsze.”

Zapisz się w księdze!

Wyrażam zgodę na opublikowanie swojego wpisu do księgi gości wraz z moimi danymi

Czy chcesz obok swojego wpisu opublikować swoje zdjęcie profilowe?

15 + 8 =