Sieć światłowodowa w Siołkowej, firma ComtelNet

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

     Firma ComTelNet informuje, iż w ramach prowadzonej inwestycji realizowana jest sieć światłowodowa w miejscowości Siołkowa. Infrastruktura światłowodowa umożliwi dostęp do sieci Internet z prędkościami do 300 Mega bitów na sekundę,  dostęp do Telewizji Światłowodowej trzeciej generacji oraz telefonii stacjonarnej z możliwością przeniesienia dotychczasowego numeru telefonu z abonamentem już od 1 zł miesięcznie.
Sieć obejmie trzy podstawowe trasy przebiegu wraz z odgałęzieniami:
1. Grybów ul. Jakubowskiego  wzdłuż drogi powiatowej nr 1572K
2. Grybów ul. Wiejska do drogi powiatowej nr 1572K
3. Siołkowa Nalepówki od drogi powiatowej nr 1572K
     Osoby zainteresowane  bezpłatnym przyłączem do sieci światłowodowej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 530 970 900 lub przez formularz kontaktowy.
     Prosimy o kontakt również osoby, które mają trwające na czas określony umowy z innymi operatorami, celem uwzględnienia przyłącza światłowodowego w przyszłości. Jeżeli posiadają Państwo trwającą umowę na Internet do sieci światłowodowej można przyłączyć się nie czekając na koniec umowy.
Pozdrawiam,
Jarek Dwojak

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]